Нова medical - медичний центр
Фахова медична допомога в передмісті Києва в мережі клінік “Нова медікал”. Ми прагнемо забезпечити необхідний рівень медичної допомоги спираючись на кращий світовий досвід. Ми турбуємось про пацієнтів всіх вікових категорій й надаємо медичну допомогу за різними напрямками. Наша особливість, це високий професійний рівень, широкий спектр медичних послуг, сучасний сервіс
Наші переваги
Сучасне обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та правильного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.
Використовуємо комплексний підхід та бережем ваш час. Ми зібрали все найкраще в одній клініці. Щоб отримати медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться їздити по похмурих закладах у різних кінцях міста, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.
Поважаємо наших пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.
Спеціальні послуги
Сидяча робота + спина як дошка. 10 сеансів масажу у Інни Євгеніївни повернули мене в людський вигляд. Руки сильні, точно знає де треба натиснути — 17 років досвіду відчуваються. Тепер ходжу раз на 2-3 місяці для профілактики.
дитині 7 років виявили проблему із зором ще в садочку. ходимо до Ольги Миколаївни вже рік, динаміка позитивна. лікар (магістр медицини, кандидат наук!) чудово знаходить контакт із дітьми, син не боїться апаратів і не плаче
Вени на ногах почали турбувати, з'явилися зірочки. Анастасія Миколаївна зробила УЗД судин просто на прийомі, одразу все побачила і пояснила. Призначила лікування і компресійний трикотаж. Через місяць важкість у ногах майже зникла. Лікар і діагност в одній особі — дуже зручно.
Робила УЗД у Галини Миколаївни. Дуже уважна, все детально пояснила, навіть малювала на папері, де що знаходиться. Досвід у неї величезний — це одразу відчувається. Я нарешті зрозуміла свою ситуацію, а не пішла з купою питань як зазвичай. Дякую!
Уклав декларацію з Анастасією Ігорівною. Лікар адекватний, не призначає зайвого, не лякає страшилками. По е-направленнях все швидко робиться. Те що потрібно від сімейного лікаря — спокій і чіткість.
Звернувся за другою думкою перед операцією. Сергій Анатолійович — кандидат медичних наук, і це відчувається у підході: спокійний, впевнений, говорить тільки те що бачить. Підхід виявився більш консервативним, ніж пропонували в іншому місці. Дуже вдячний.
Звернувся з тиском. Анна Олександрівна провела огляд, призначила обстеження. По результатах — корекція лікування і чітка схема. Все по ділу, без зайвої води. Видно що кандидат наук — рівень високий. Тиск нормалізувався за два тижні.
Почало сильно випадати волосся після стресу. Записалась до Анастасії Миколаївни як до трихолога — зробили діагностику, призначила схему. Через два місяці випадіння зупинилось, з'явився підшерсток. Лікар грамотний і не нав'язує зайвих дорогих процедур.
дуже добра лікарка, нарешті знайшла свого спеціаліста. ходила по різних клініках, скрізь або поспіх або зверхнє ставлення. в Ірини Сергіївни почуваєш себе людиною, а не номером у черзі
Хронічний гайморит мучив роками. Пройшов курс лікування у Олени Миколаївни — нарешті полегшення. Цікавий момент: лікар не наполягала на проколі як це робили мені інші, спочатку спробували консервативну схему. І спрацювало.
Веду вагітність у Ірини Сергіївни. Зараз 32-й тиждень, все добре. Окремо хочу сказати — вона завжди на зв'язку, можна написати між прийомами якщо щось хвилює, і вона відповість. Це безцінно для вагітної, яка хвилюється з кожного приводу 🤰
Делікатна тема, але напишу. Лікар спокійний, з ним легко обговорювати такі речі. Провів огляд тактовно, призначив обстеження, все знайшли вчасно. Зараз під спостереженням. Без зайвих емоцій — просто професіоналізм рівня кандидата наук.
Висип на обличчі мучив півроку. Перепробувала вже всі креми з аптеки 🙈. Записалась до Анастасії Миколаївни — здали аналізи, призначила лікування. За три тижні шкіра чиста. Як спеціаліст естетичної медицини вона ще й по догляду все розписала. Шкодую що не прийшла раніше.
Прийшов із постійною печією та важкістю після їжі. Лілія Леонідівна з її 40-річним досвідом одразу зрозуміла напрямок, призначила обстеження і дієту. Зараз стан значно кращий. Лікар старої школи в найкращому сенсі — слухає уважно і не поспішає.
Тема яку довго замовчував. Сергій Анатолійович провів огляд тактовно, без зайвої уваги до моєї ніяковості. Призначив лікування, через місяць — ремісія. Не тягніть з такими речами, чоловіки. Чесно.
Дякую Тамілі Іванівні за моїх дітей!! Ходимо вже два роки і завжди як до своєї. 31 рік досвіду — вона бачить дитину наскрізь. Старший взагалі обожнює, коли йдемо до неї — це для дитини окрема перемога 😊
Звернувся з проблемою із судинами на ногах. Георгій Олексійович — досвідчений судинний хірург, усе пояснив по поличках, показав на знімках. Запропонував малоінвазивний варіант замість порожнинної операції. Відновлення пройшло швидко. Рекомендую.
Швидко записали, на наступний день вже прийшла на УЗД. Ганна Віталіївна показала на екрані, що бачить, пояснила що нормально, а що варто проконтролювати. Висновок виписала одразу і ще порадила, до якого ендокринолога з ним підійти. Адміністратор на рецепції теж дуже привітна.
Звернулась до Андрія Олексійовича з проблемною шкірою, яку довго не вдавалося вилікувати. Лікар із величезним досвідом (28 років!), член Президії асоціації дерматовенерологів. Призначив грамотне лікування, здали потрібні аналізи. За місяць результат, якого я чекала роками. Дуже рекомендую.
коротко: розібралася з моїм станом за дві консультації, те що інші тягнули місяцями. досвід вирішує. рекомендую
Дуже уважний лікар, все детально обстежив, відповів на мої усі питання. Та надав детальний опис для лікаря який направив на УЗД.
Вже не перший раз ходу на УЗД до Рижова В.І., подобається усе. Лікар уважний, професійний, відповідає на питання .
Сьогодні була на прийомі, ВЕГДС робила вперше,дякуючи професіоналізму і чудовому ставленню лікаря до пацієнта,все пройшло на "Ура!"безболісно і вдало. Андрій Євгенович дуже Вам дякую!
Чудовий, кваліфікований лікар, чітко надає консультації, призначення, які є ефективними.
Дуже класна клініка, ввічливий персонал. Все на вищому рівні.
Зарема Енверівна надала дуже якісну консультацію, я залишилась максимально задоволена візитом.
Дякую за роботу
Не перший раз відвідую клініку, як завжди, професійний підхід до роботи, при цьому ,доступні ціни.
Здавали аналіз крові дитині, залишилися задоволені, швидко, з хорошим підходом до дитини. Дякую!
Були на прийомі, у дитини періодично йшла кров з носа, доктор уважно подивився, гарно все пояснив, і вирішив проблему, дуже вдячні, дитина була спокійна, а я була вражена підходом до пацієнта. Дякую
Дуже подобається лікар, постійно на звʼязку, швидко реагує, нічого зайвого не призначає, вже для нас, як член сімʼї, діти в я задоволені
Доброго дня! До лікаря Хісметова Катерина Іванівна, звернулися з проблемою вилікувати шкіру обличчя у сина. Лікар дуже приємна у спілкуванні, професійно та доступно для нас розібрала нашу проблему та описала лікування. Після призначеного лікування, через деякий період часу був результат. Протягом усього лікування лікар контролювала лікування, завжди була на зв’язку. Зараз в нас все чудово!
Хочу висловити величезну подяку Катерині Іванівні! Великий професіонал відданий своїй роботі та щиро турбується за своїх пацієнтів.
Чудовий лікар!!Вилікувала мене і дитину без над складних призначень.Все просто і доступно.Рекомендую всім❤
Дякую Людмилі Василівні за чудову консультацію. Професійний, ввічливий, тактовний лікар.
Найкращий лікар, допоміг розібратися в складній ситуації. Компетентний, уважний до деталей. З урологічними проблемами - тільки до Миколи Костянтиновича Шелудченко!
Була на прийомі у лікаря Бондаренко О.Є, дуже сподобався візит. Лікар дуже професійно все пояснив, призначив лікування. Після лікування значно стало покращення. Рекоменую.
Чудова клініка та спеціалісти. Дуже уважний огляд та прекрасне ставлення - все на вищому рівні. Раджу цю клініку та Її спеціалістів
Доброго дня! Зіткнулася з проблемою шкіри, не знала до кого звернутися, до багатьох ходила і все не те, і тут мені моя знайома порекомендувала Катерину Іванівну. Чудовий лікар, огляд, рекомендації- все на вищому рівні. Завдяки їй змогла вилікувати шкіру обличчя. Постійно писала і запитувала про мій стан. Дуже вдячна їй за допомогу !
Доброго дня, хочу оставити свій отзив дерматолог Хісметова Катерині Іванівні. Дуже уважно оглядає, вислуховує скарги пацієнта і потім після огляду,дає свої рекомендації. І ще дуже сподобалося, що людина дуже відповідальна, я давно не зустрічала таких лікарів.Дуже раді,що потрапили до цього лікаря і вже на фінішній прямій до рішення нашої проблеми.
Щиро вдячний цьому лікарю за її роботу, дуже професіональний підхід і гарне розуміння своєї справи. В подальшому, якщо буде потреба в професіональному лікарю - буду звертатися тільки до Катерини Іванівни, що раджу і Вам.
Єдиний ЛОР , який зміг поставити мені діагноз.
Дуже чемний і приємний лікар. Призначення без зайвого і по ділу.
Знає шо таке доказова медицина.
Тепер тільки до нього буду ходити.
Я на протяжение полугода мучалась болями в горле и гайморитом, куда я только не ездила, и что я не делала , но стабильно раз в две недели все возвращалась. Потом совсем случайно нашла Павла Эдуардовича, который сразу поставил правильный диагноз, назначил правильное лечение, всегда был на связи, и нашел корень проблемы. Доктор максимально располагает к себе, очень вежливый, и всегда отвечает на все вопросы. Спасибо вам большое ❤
Дуже крутий лікар! Звернулася зі скаргами, оперативно виявив проблему, призначив адекватне лікування та провів необхідні дослідження. Дуже рідко потрапляєш на таких лікарів, які детально вивчають скарги і не просто прибирають симптоми, а лікують причини. Дуже вдячна і відповідально рекомендую!
Андрій Олексійович дійсно професіонал своєї справи.Саме тому,дивлячись на стаж роботи і безліч регалій мій вибір зупинився на ньому.АЛЕ такого самовпевненого,некоректного,хамовитого лікаря я жодного разу не зустрічала.Тим паче в приватному закладі.Говорити вам можна лише після його дозволу і все ,що ви скажете ,буде принижено його професіоналізмом.Хочете додати собі комплексів ,тоді вам до цього лікаря.Дуже не раджу!!!Шкодую,що моя вихованість не дала збій ще в кабінеті.
Лікар компетентний, виконав свою роботу на відмінно. Звертатимусь по ситуації. Дякую.
Дуже задоволена відвідуванням клініки, зокрема, прийомом у лікаря. Отримала змістовну консультацію і лікування у Ігоря Юрійовича, за що дуже вдячна!
Хочу залишити відгук за гарно підібраний персонал. Відвідавши клініку зрозуміла, що таке сучасна медицина на вищому рівні. Дівчата на рецепції привітні і дуже швидко і правильно надають інформацію. Лікар гастроентеролог Рябчук Людмила Василівна лікар на своєму місці. Правильно назначила обстеження і вислухавши підібрала якісне лікування. Дякую клініці за можливість швидко та якісно позбутися проблем зі здоров'ям!
Сьогодні відвідала прийом у лікаря гінеколога. Як завжди , отримала у Олени Володимирівни кваліфікований огляд, чудову консультацію і прекрасну людяність у відношенні до пацієнтів!!!! Це лікар - професіонал своєї справи! Дякуємо за Ваш професіоналізм!!!!!
Рекомендую дану клінику в разі потреби в значит лабораторних досліджень.
Результати налаються вчасно!
Щира подяка лікарю Зубковському, полегшення наступило дуже швидко
Чудовий лікар майстер своєї справи.Консультує та рекомендує все по справі, нічого зайвого, дає відповіді на всі запитаннячітко та зрозуміло.
Постійні пацієнти Олени Юріівни вже протягом багатьох років разом з дочкою (8 років). Професіоналізм цього лікаря випробували на власному досвіді.
Дуже вдячна лікарю Олені Юріївні Печенюк за її людяність і професіоналізм, вона поставилася серьезно до проблеми, ефективне призначення лікування. Буду рекомендувати її як лікаря-професіонала!!!
Велика подяка та повага лікарю, Олені Юріївні. Зверталась до неї для лікування в 2021 році під час вагітності, були в мене тяжкі ускладнення, і вона змогла мене вилікувати за 5 днів без шкоди для здоров'я дитини. В 2022 році, захворіла донечка, якій ще не було року, декілька педіатрів наполегливо рекомендували почати приймати антибіотик та гормони, але я вирішила кінцево піти до професіонала своєї справи. Олена Юріївна знайшла підхід до донечки, візит був взагалі без сліз, та направила нас на аналізи для розуміння чи є запальний процес. В результаті ніяких антибіотиків ми не приймали і видужали по призначенню лікаря за декілька днів. Олена Юріївна, кращий лікар і справжній професіонал своєї справи.
Дякую за щиру допомогу лікаря, яка з великими силами заспокоювала мої панічні пориви. Для мене кожний похід на прийом дуже стресовий. І тільки відповідний спеціаліст може знайти підхід до таких як я. Ще раз велике дякую.
Дуже задоволена роботою маніпуляційному кабінету.Медсестри надзвичайно професійні,ввічливі,добрі. Здавала біохімічний аналіз крові і проколу голкою навіть не відчула.Все було виконано з дотриманням усіх правил.Величезне дякую!
Звернулася з приводу грижі великих розмірів . Отримала висококваліфіковану допомогу . Швидко пішла на поправку . Дуже задоволена . Велике дякую усьому медичному персоналу за увагу , доброту і професіоналізм
Обслуговування швидке та якісне! Вже більше 3-х років ходжу до отоларинголога . Із великого списку лікарів, які мені прийшлося відвідати, вона єдина хто із професіоналізмом визначив мою проблему та як із нею боротися.
Хочу подякувати даній клініці та безпосередньо лікарю Максиму Данильчику за підхід до роботи та приділену увагу.
Завдяки індивідуальному підходу лікаря ми з дружиною маємо чудового тримісячного синочка.